The Official Israeli Disney Forum
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

The Official Israeli Disney Forum

אינדקסLatest imagesחיפושהרשםהתחבר

what did i do to your heart- סיפור חדש , פרק 1 :]

Go down 
3 posters
מחברהודעה
נונה3>דיסני
דיסני מנהלת ראשית ! :]
נונה3>דיסני

מספר הודעות : 120

what did i do to your heart- סיפור חדש , פרק 1 :] Empty
הודעהנושא: what did i do to your heart- סיפור חדש , פרק 1 :]   what did i do to your heart- סיפור חדש , פרק 1 :] I_icon_minitimeThu Oct 08, 2009 7:12 pm

פרק 1:

"אני מצטער .. " אמר הילד שנתקל בי תוך כדי ריצה מעשרות בנות , "מושפעות" ציחקקתי ובאתי לפנות לאשלי .. ראיתי שאשלי המומה "אשלי ? " שאלתי ותוך כדי נופפתי מול פרצופה את ידי , "את..את נגעת בניק ג'ונאסססס?" אמרה וקולה רעד . " ניק ג'ונאס ?" שאלתי אותה , "את כלכך לא מעודכנת !" אמרה כשהתייצב קולה , "את מישראל , לא מעולם אחר " צחקה אשלי , לא הבנתי מה כלכך מצחיק .. " ניק ג'ונאס " המשיכה אשלי "האחים ג'ונאס ? " שאלה כשציפתה לתשובה , הסתכלתי עליה בפנים לא מבינות .
"שהייתי בישראל לא כלכך התעניינתי במפורסמים מארצות אחרות .. אז מה הוא ? שחקן ?" שאלתי . אשלי ענתה "זמר " וראו שהיא מעופפת , מתרגשת , 'ממה?' שאלתי את עצמי.
והמשכנו ללכת אל כיוון הקניון .

"caush that just the way we rool נה נה נה נה " אשלי שרה , "אשלי , כבר אמרתי לך שאת זייפנית?" שאלתי , "כן , בפעם המאה ...." ענתה לי אשלי כששרה מתוך תא השירותים
"את יודעת , קצת קשה לי לשמוע את השתן שלך ואת השירה שלך באותו זמן , זה לא כלכך נעים " ציחקקתי . "חעחע" צחקה אשלי בציניות
"ומה זה השיר המזעזע הזה?" שאלתי , שמעתי את רעש הורדת המים , אשלי פתחה את הדלת "מה את אומררתתת" אמרה אשלי "מה שאת שומעתת " עניתי לה כשיצאנו משירותי הבנות , הולכות לכיוון האוטובוס , חוזרות הביתה .

"אאאאאאאאאעהההההההההההה" צעקה לי אשלי שעניתי לה לשיחת הטלפון "מה עכשיו?" שאלתי באדישות . "ג'..ג'ונאסס מופיעיםםםםם , תתארגני , עשרים דקות ואנחנו הולכות לקנות כרטיסים " אמרה לי "אני חייבת ?" שאלתי , "כןןןןןןןןן , אני יוצאת אלייך , מהר .." ענתה

"80 דולר לכל כרטיס " ענה לנו המוכר . "אני לא מאמינה שאני מוציאה 80 דולר על מישהו שאני לא מכירה , את כל כך חייבת לי על זה ! " אמרתי לאשלי
"דניאל, בלי הדברים האלה , מה הטעם בחיים?" שאלה . "טוב טוב בלי נאומים" אמרתי והוצאתי את הארנק מכיסי . "בבקשה " אמר המוכר והביא לנו את הכרטיסים .
"V.I.P , אוו מיי גודדדדדדדדדד" צרחה אשלי " מה שתגיידי " עניתי הסתובבתי ,נפנפתי ביידי והלכתי לכיוון ביתי .

"קחי אוטובוס לפארק שליד הבית ספר, אני אאסוף אותך משם, יקח לי שנים להגיע הביתה עם הפקק שיש בכביש הזה " אמרה לי אמא בפלאפון . "טוב אמא" עניתי והלכתי אל תחנת האוטובוס . הגעתי אל הפארק ועשיתי סיבובים סביב עצמי.
"אלביס חכה" צעק הנער שרץ אחרי הכלב . דרכתי על חגורת הכלב שעבר בדיוק לידי והרמתי אותה לאחיזת ידי .
הנער שרץ נעצר לידי . " אתה " אמרתי

כמה שיותר תגובות , ככה יותר מהר יעלה פרק :]

אווהבת 33>

נערך לאחרונה על-ידי נונה3>דיסני בתאריך Fri Oct 09, 2009 6:49 am, סך-הכל נערך פעם אחת
חזרה למעלה Go down
https://disneyforum.forumhe.com
חנצ'י עזיזה(:
דיסני מנהלת ! :]
חנצ'י עזיזה(:

מספר הודעות : 104

הודעהנושא: Re: what did i do to your heart- סיפור חדש , פרק 1 :]   what did i do to your heart- סיפור חדש , פרק 1 :] I_icon_minitimeThu Oct 08, 2009 8:44 pm

את יודעת שאני לא יגיד מהמם על סיפור שלך (:
אז יפה...
חחחח תמשיכי D:
חזרה למעלה Go down
larisjonas
דיסני מתחיל :]
larisjonas

מספר הודעות : 11

הודעהנושא: Re: what did i do to your heart- סיפור חדש , פרק 1 :]   what did i do to your heart- סיפור חדש , פרק 1 :] I_icon_minitimeFri Oct 09, 2009 1:53 am

סיפור מהממם מאמיי תמשיכיSmile!
חזרה למעלה Go down

what did i do to your heart- סיפור חדש , פרק 1 :]
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1